Veľkoformátová pečiatka

Čo je to pečiatka SWING Stamp?

Kľúčové slová: kolísková pečiatka, veľkoformátová pečiatka, XXL pečiatka, pečiatka na potlač tašiek
 
K prenosu kresby na požadované médium dochádza iba v úzkom pruhu, kedy sa kolíska plynule preklápa - nie je treba vyvinúť tak veľký tlak. Veľkoformátová pečiatka má extrémne vysoký reliéf a veľkú mäkkosť tlačovej platne, teda vyrovnáva aj značné nerovnosti na tlačovom podklade.

Táto revolučná kolísková pečiatka je vhodné pre potlač papierových i PVC tašiek, kartónov, krabíc na víno. Hlavné uplatnenie však nájde v priemysle potlače vo všetkých odvetviach. Potlač drevených, štěpkových, MDF, HDF, OSB dosiek, lát, guľatiny, hranolov, preglejok, drevotriesok, polotovarov, dyhy, umakartu atď. Aj pre potlač v expedíciách - sudov, kartónov, paliet atď.

Pečiatka je klasického typu. Je k nemu však potrebná veľkoformátová špeciálna kovová poduška s filcovou náplňou. Tá sa veľmi jednoducho napustí požadovanú pečiatkovacou farbou - máme v ponuke 5 základných odtieňov - čierna, modrá, červená, fialová, zelená. Buď klasická farba na savé materiály alebo rýchloschnúca na nenasiakavé povrchy - napríklad igelitové tašky. Tu sa používa číra poduška - tá sa napustí špeciálnou farbou - rýchloschnúca napr. na plast, taktiež vo viacerých odtieňoch. Ak chcete zmeniť farbu - odtieň - musíte mať pre každú farbu inú podušku.

Táto naozaj revolučná pečiatka si získava čoraz väčšiu popularitu. A je snáď nepokaziteľné - nie je tam žiadna mechanická konštrukcia.


XXL rozmery - až do formátu A4 (220 x 260 mm)

Pred objednávkou je potrebné sa vždy pozrieť predovšetkým na skutočný rozmer odtlačku a množstvo zamýšľaného textu a grafiky. Vždy Vám zašleme návrh v elektronickej podobe pred vlastnou výrobou na korektúru. Odporúčame si uvedený rozmer nakresliť na papier - jedná sa naozaj o najväčšiu pečiatku na trhu. Veľkoformátová kolísková pečiatka získala Hlavnú cenu - INOVÁCIA ROKA v súťaži POPAI Central Europe 2020.