TEXT & LOGO

Výhradne textové pečiatky všetkých druhov a veľkostí spoločnosti COLOP ✔ od najpoužívanejších pečiatok PRINTER ✔ Až po profesionálne pečiatky EXPERT.

Štandardná pečiatka

Štandardná pečiatka

Štandardné textové pečiatky COLOP všetkých typov a veľkostí ✔ Samonamáčacie obdĺžnikové, štvorcové a okrúhle pečiatky. ✔ Vyberte si vlastnú pečiatku.

Robustná pečiatka

Robustná pečiatka

Široký sortiment robustných pečiatok pre každé použitie ✔ Hodí sa na úrady ✔ Pečiatky s vysokou frekvenciou používania.

Pečiatka budúcnosti

Pečiatka budúcnosti
Pečiatky s veľmi ostrou grafikou ✔ Vydrží 4 krát dlhšie ako klasická pečiatka ✔ Žiadna poduška - dokapává sa ✔ Úplne nová rada pečiatok COLOP

Vrecková pečiatka

Vrecková pečiatka
Miniatúrne vreckové pečiatky COLOP ✔ Môžete mať vždy po ruke ✔ Vrecková pečiatka v taške aj na cestách ✔ Mnoho druhov a veľkostí vreckových pečiatok.

Drevená pečiatka

Drevená pečiatka
Tradičné drevené pečiatky z tvrdého bukového dreva ✔ Ponúkame okrúhle a štvorcové drevené pečiatky ✔ Drevené pečiatky na mieru.

Zostavovacia / Samozostaviteľná

Zostavovacia / Samozostaviteľná

Pečiatky pre zostavenie vlastného textu a piktogramov ✔ Rýchle a ľahké zostavenie priloženou pinzetou ✔ Text pečiatky si môžete kedykoľvek ľubovolne meniť.

Motivačná pečiatka

Motivačná pečiatka

Motivačné pečiatky ø 22 mm ✔ Motivačné pečiatky pre učiteľov, pedagógov, školy, krúžky, rodičov, babičky i dedkov ✔ Hodnotiace pečiatky pre kanceláriu.

Tiskárna E-MARK

Tiskárna E-MARK

Plnofarebná elektronická pečiatka pre tlač nespočetných kombinácií log, obrázkov, grafiky, textov, aktuálneho času a dátumu.
 
Možné tiež použitý ako číslovačku či paginýrku s pretáčaním číselné rady, vrátane opakovanie. Vrecková tlačiareň COLOP e-mark zvládne tiež tlač QR a čiarových kódov.