Časté dotazy

Časté otázky a odpovede

Kde Vás nájdem? Sme e-shop, objednávky - hotové pečiatky - zasielame výhradne cez naše dopravce. V prípade potreby - u väčších objednávok (nad 200 €) sa u Vás môže zastaviť náš obchodný zástupca - osobná konzultácia.


Koľko stojí pečiatka? Cena je stanovená podľa typu pečiatky (veľkosť odtlačku). Na výber máte z rôznych tvarov, veľkostí i robustnoti samotnéj pečiatky (cca 200 pečiatok).


Aký typ pečiatky sa najčastejšie predáva? Rozmyslite si, koľko riadkov potrebujete a podľa toho si zvolíte typ pečiatky. Najčastejšie predávaný typ je COLOP Printer 30.


Kedy mi bude doručená? Ak je pečiatka skladom (90% druhov pečiatok máme na sklade) tak budeme expedovať ešte v deň objednania - ak sa objedná do 11.00 hodín. Ak objednáte po 11.00 hodine - expedujeme nasledujúci pracovný deň.


Môžem vykonať objednávku po telefóne? Nie, všetky objednávky prijímame výhradne mailom alebo objednávkou cez e-shop. Zabráni sa tým nepresnostiam ako vo výrobe, tak v následnej expedícii - dodávke vlastného tovaru.


Ako zaplatiť a doručiť? Spôsob platby si vyberiete pri objednaní, obratom Vám dôjde na Váš @ info o prijatí objednávky s cenou a vybranou možnosťou platby. Pri expedícii Vám automaticky odchádza info - sledovanie objednávky a spôsob doručenia.


Zľavy - kolo šťastia? Ak sa na e-shope zaregistrujete a na kole šťastia si vytočíte zľavu, obdržaný kód vpíšte do poľa Zľavový kód a zľava Vám bude automaticky odpočítaná.


Mám pečiatku zamknutú - ako ju mám otvoriť? Pečiatku odomknúť nie je problém. Pozrite sa na krátke video.


Kedy mi bude zaslaná faktúra? Faktúra je priložená v prílohe v emailu o expedícii.


Dostanem nejaké potvrdenie o platbe na dobierku? Zašleme Vám faktúru k objednávke, ak chcete potvrdenie o zaplatení musíte si ho vyžiadať u dopravca pri prevzatí zásielky na dobierku.


Chcel/a by som si nechať vyrobiť pečiatku na počkanie, kde si ju môžem nechať vyrobiť? Pečiatky na počkanie si môžete nechať vyrobiť na adrese Dana Rafajová – DMM, v Skalici.