Nakupovať podľa
Nákupné možnosti
Manufacturer
  1. COLOP7položka

Atypická pečiatka / na mieru

Pečiatky zostavená úplne na mieru a priania zákazníka - špeciálne znaky, logá, grafika a ich rozmiestnenie na pečiatke, otočné funkcie, variabilné dáta.

V klasickej ponuke hotových strojčekov nenájdete všetko. Naším cieľom je, ak to len trochu ide, vyjsť zákazníkovi v ústrety - v tejto rubrike preto nájdete pečiatky na rýdze prianie zákazníka - na výrobu a do skladov a kancelárií. Špeciálna dátumovky, českej dni v mesiaci a hodina (predaj vstupeniek kiná, divadlá, galérie, technologické normy) repliky pečiatok (pre zberateľov, pre filmárov) cenovky všetkých svetových mien, značenie pekárskych a cukrárskych výrobkov, značenie vajec, značenie mäsa, drevených paliet, kovová razidlá, veľkoformátové značenie šablóny - nástreky atd ...

Vzhľadom na zložitosť celého výrobného procesu, špecifikáciu a požiadavkám ohľadom pečiatky doporučujeme nám vopred napísať Vaše všeobecné predstavy a zaslať je buď na email peciatky@repress.sk, alebo jednoducho vyplniť formulár u požadovaného produktu a odoslať všeobecnú objednávku.

Posúdime technologické možnosti a obratom sa Vám ozveme na Vami uvedený telefonický kontakt.

 

Ak potrebujete natoľko špeciálnu pečiatku - ponúkame úplne revoločnú pečiatku = vreckovú tlačiareň COLOP e-mark. Možné tlačiť plnofarebne, logá, fota, číslovanie (z telefónu / počítača pošlite odtlačok a "tlačiarňou" vytlačíte na požadované miesto).

Veľkosti tradičných páskových pečiatok možno odvodiť z nasledujúceho PDF - po vytlačení 1:1 na formát A4.

 

Zobraziť ako Mriežka Zoznam

7 položiek

Nastaviť zostupný smer
na stránku