pečiatky podľa katalógu

Colop Printer

Colop Printer
Najkomplexnejšia rada pečiatok COLOP, od malých až po veľkoformátové XXL. Úzke pečiatky, guľaté, oválne, pečiatky len s textom, ale aj kombinácie dátumu a textu. Najpoužívanajšie pečiatky PRINTER.

Colop Expert

Colop Expert
Profesionálne robustné pečiatky COLOP EXPERT určené pre náročné používanie. Pečiatka obsahuje až 80 % čistej oceli. S antibakteriálnou povrchovou úpravou.

Colop Classic

Colop Classic
Profesionálne robustné pečiatky CLASSIC určené pre náročné každodenné používanie. Iba tak niečo ho nezastaví! Naviac s antibakteriálnou povrchovou úpravou Microban®.

Colop Office

Colop Office
Profesionálna pečiatka COLOP OFFICE pre každodenné používanie, vyrobená z tvrdeného plastu. Ľahká pečiatka pre časté používanie.

Colop EOS

Colop EOS
Nová rada pečiatok EOS zaujme predovšertkým ostrosťou grafiky, napr. vlastnoručný podpis. V ponuke máme veľkoformátové XXL rozmery (až 121 mm) i miniatúrne pečiatky.

Colop Swing Stamp

Colop Swing Stamp
Revolučný model veľkoformátové pečiatky COLOP SWING Stamp. Plechová kolíska pre fascinujúce rozmery odtlačku až 200x260 mm

Colop Pocket Stamp

Colop Pocket Stamp
Rokmi preverená miniatúrna rada POCKET STAMP, určená výhradne na cesty. Otvoriť, odtlačiť jednoducho a rýchlo jednou rukou, naviac pečiatky nešpinia!

Colop Stamp Mouse

Colop Stamp Mouse
Nejmenšie pečiatky COLOP STAMP MOUSE určené na cesty/ do vrecka. Skryjú sa kdekoľvek, jednoduché a čisté používanie - nešpiní!

Colop Stam Writer

Colop Stam Writer
Chytré riešenie pečiatky rady STAMP WRITER ukrytého v normálnom, ale aj luxusnom guličkovom pere - až 3 riadky textu, vždy u seba! Možné i ako dar. Mnoho farieb a materálov.

Colop D-I-Y

Colop D-I-Y
Pečiatky pre vlastné zostavenie textu - text si sami vyskladáte z predpripraveného setu písmen a znakov. Jednoduché zostavenie vlastného textu pomocou priloženej pinzety.

Colop Green Line

Colop Green Line
Ekologické pečiatky až z 80 % recyklovaných plastov, CO2 neutrálne. Pečiatky ocenené niekoľkými certifikátmi kvality vr. FSC. Za rovnakú cenu ako normálne pečiatky i rovnaké veľkosti.

Colop Microban

Colop Microban
Nie je pečiatka, ktorú by nepoužívalo niekoľko ľudí súčastne. Baktérie a vírusy sa cítia ako v raji. Nechceli by ste sa aspoň trochu chrániť? Antibakteriálne pečiatky Microban®.

COLOP e-mark

COLOP e-mark
Úplne nová elektronická pečiatka COLOP E-MARK ✔ Plnofarebné CMYK pečiatka E-MARK ✔ Jednoduché nahrávanie obsahu cez telefón, tabliet (iOS i Android) alebo klasický počítač

Colop pásikové pečiatky

Colop pásikové pečiatky
Tradičné pečiatky s profilovanými pásikmi COLOP, ktoré je treba pred odtlačením namočiť v separátnej pečiatkovej poduške. Dátumové pečiatky, číslovacie i s špeciálnymi znakmi.

Trodat Alfabet

Trodat Alfabet
Špeciálna nesamofarbiaca číslovacia/dátumová pečiatka s 12 - 20 otočnými pásky. Každý z pásikov obsahuje celú abecedu a ČÍSLA 0-9.
Sprievodca výberom pečiatky - obchodPEČIATOK.sk